Stav košíku :

0 KčObsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

Porovnávání parametrů zboží

Adresa:
Rostislav Ondič
Keramická 124/7
71200 Ostrava - Muglinov
www.djoro.cz
djoro@djoro.cz

Kontakt:


tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ


V prvním přípravném utkání náš B tým podlehl Bělé 1:2.
 Góly:
Milan Duda 80'
Své první přípravné utkání odehrál náš B tým na hřišti Bělé. S celkem hrajícím okresní přebor se naši hráči drželi docela slušně. Šance byli na obou stranách, ale Bělé se povedlo do konce poločasu skórovat.

V druhé polovině zápasu měli domácí šanci proměnit penaltu, kterou neproměnili, ale i tak šli do dvoubrankového vedení o pár minut později. Snížení se naši hráči dočkali až v úplném závěru, kdy se utrhl Milan Duda, obehrál brankáře a dal gól do nehlídané branky. Rozhodčí tak zakončil klání s výsledkem 2:1.
 
 
Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 1275x

Přehled dalších článků