Hráči B týmu slaví první vítězství. Porazili Dobroslavice 4:1.
Milan Duda 11'
Adam Vilkus 28'
Milan Duda 59'
Adam Vilkus 65'
Své druhé přípravné utkání sehrál náš B tým na hřišti Dobroslavic, kteří hrají vyšší soutěž. Do utkání naši hráči vletěli a domácí byli zaskočení. Hned z úvodu se mohlo vést, ale své šance neproměnil Adam Vilkus. V osmé minutě domácí kopali penaltu, kterou sice Matěj Tvrdý senzačně chytil, ale z následujícího tlaku naši hráči branku stejně inkasovali. Nepříznivý výsledek ovšem netrval dlouho. Přesněji dvě minuty, kdy po ose Michal Ondič - Adam Vilkus - Milan Duda, poslední jmenovaný objel domácího brankáře a srovnal na 1:1. Poté se hrálo nahoru dolů a podruhé v utkání se mohlo slavit. Po přihrávce Milana Dudy se konečně prosadil i Adam Vilkus. Po změně stran se domácím nedařilo pořádně vystřelit na branku, což naši hráči trestali. V devětapadesáté minutě se po přihrávce Michala Ondiče podruhé v utkání prosadil Milan Duda. O šest minut později to bylo již 4:1, neboť se po spolupráci dvou útočníků prosadil také podruhé Adam Vilkus. I přes další šance co náš celek měl se nám nepodařilo dále navýšit náskok a utkání v Dobroslavicích skončilo naším prvním vítězstvím od založení B týmu.

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 1430x