B tým ve třetím přípravném utkání porazil Závadu 3:1.
 Góly:
Michal Ondič 18'
Milan Duda 36'
Tomáš Ondič 84'
Ve třetím přípravném utkání čekal náš B tým soupeř ze stejné soutěže, který minulý rok bojoval do posledního kola o postup do vyšší soutěže. Tímto celkem je Závada. Hosté na naše hřiště přijeli ve zkušené sestavě, ale to nebránilo našemu celku jít brzo do vedení. První branka totiž padla v 18' minutě po akci dvou bratří Tomáše a Michala Ondiče, který dal brankáři Závady jesličky a poslal míč za čáru. Ještě před koncem prvního poločasu naši hráči vedli rozdílem dvou branek. Milan Duda si obhodil brankáře a z velkého úhlu šanci proměnil.

Druhou polovinu utkání náš B tým zvolnil tempo, čehož soupeř využil a vstřelil snižující branku. Ke konci ovšem zpátky urval dvoubrankové vedení, po přihrávce Petra Adamčika, Tomáš Ondič. Zápas tímto skončil našim vítězstvím 3:1.

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 1443x