Stav košíku :

0 KčObsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

Porovnávání parametrů zboží

Adresa:
Rostislav Ondič
Keramická 124/7
71200 Ostrava - Muglinov
www.djoro.cz
djoro@djoro.cz

Kontakt:


tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ


Béčko na úvod sezóny prohrálo v Horní Lhotě 0:2.

V sobotu se náš B tým utkal s celkem Horní Lhoty. První mistrovské utkání nezačalo pro nás příznivě. Hned v první minutě jsme inkasovali. Vzhledem k nevyhovujícímu terénu, který se spíš podobal poli, měli naši hráči velký problém dostat se k nějaké útočné akci. V průběhu utkání začala narůstat agresivita, kterou rozhodčí odmítal trestat, protože si zapomněl karty. Druhou branku jsme inkasovali po změti náhodných střel pár metrů před brankou, z čehož jedna skončilo v naší síti. Po změně stran se hra ještě více vyostřila, ale domácí se už do šancí moc nedostávali. Naopak naši hráči si vypracovali několik příležitostí, které bohužel brankou neskončily a utkání skončilo 2:0 pro domácí Horní Lhotu. 
Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 1538x

Přehled dalších článků