Obsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ

5. kolo - Moravskoslezská I.A třída sk. A 2014/2015

Áčko remízovalo s celkem Bolatic 1:1.

Své druhé domácí utkání má za sebou naše áčko, které přivítalo celek Bolatic. V první půli měli naši hráči herní převahu a hosty skoro k ničemu nepustili. Navíc k tomu naše mužstvo šlo v osmnácté minutě do vedení, když po přihrávce Adama Felgenträgera poslal míč do sítě Karel Lomozník. Poté přišlo hodně neproměněných šancí z naší strany, čehož náš celek litoval po změně stran. Šest minut po zahájení druhé půle totiž hosté vyrovnali a převzali iniciativu na svou stranu. Nakonec byli naši hráči rádi i za remízový výsledek, neboť mohli mnohokrát inkasovat, v čemž vždy senzačně zasáhnul Jakub Kodeš. Utkání s Bolaticemi skončilo remízou 1:1.

Areál FK Darkovičky, 7. 9. 2014 | 16:30

rozhodčí: Dušan Přeček, Jan Beran, Tomáš Migota

Sestava FK: Jakub Kodeš - Ondřej Diviš, Radim Chvěja (C) (14' Lukáš Lindovský), Kamil Kuchař, Marek Bačo - Petr Turanský, Daniel Strachota (78' Tomáš Ondič), Peter Drozd, Tomáš Kryštof - Adam Felgenträger, Karel Lomozník

Náhradníci: Lukáš Lindovský, Tomáš Ondič, Patrik Adamčik, Tomáš Hradilík, Jiří Adámek, Pavel Kudla

Sestava Bolatic: Tomáš Kramář - Radim Kretek, Petr Langer, Michla Ballarin, Jakub Gaida, Marcel Florián (77' David Kotík), Jakub Monsberger (71' Filip Kocián), Petr Boček, Rostislav Hartoš, Zdeněk Duda (11' Tomáš Balarin), Martin Obrusník (88' Ondřej Langer)

Náhradníci: Filip Kocián, David Kotík, Ondřej Langer, Tomáš Balarin

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 3336x