Obsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

Kontakt:

tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ

17. kolo - Moravskoslezská I.A třída sk. A 2014/2015

Áčko úspěšně zahájilo jarní část sezóny, když na domácím hřišti porazilo Mokré Lazce 3:1.

Na úvod jarní časti sezóny čekalo na naše A mužstvo těžké utkání. Na domácím hřišti přivítali Mokré Lazce.

Úvod utkání naši hráči zaspali a už po čtvrt hodině hry prohrávali. Postupem času aktivita hostů začínala upadat a do hry se dostalo naše mužstvo, které dokázalo ve osmadvacáté minutě srovnat stav utkání, kdy po vydařené přihrávce Petra Turanského z levého kraje nedal hostujícímu brankáři šanci Adam Felgenträger. Minutu před koncem první půle mohli jít naši hráči do vedení když sám na brankáře běžel Karel Lomozník, ale bohužel jeho střele chyběla intenzita a míč skončil jen náruči brankáře.

Vedení se ale naši hráči dočkali ,když se hned po sedmi minutách druhé půle uvolnil Adam Felgenträger a oplatil gólovou přihrávku právě Petru Turanskému, který se se svou střelou nemýlil. Hosté si ve druhé půli kromě nákopů na brankáře Vargu nic nevytvořili, a tak naši hráči znovu trestali. Po krásné přihrávce Daniela Strachoty mezi stopery běžel podruhé sám na brankáře Karel Lomozník a tentokrát se prosadil. V závěru utkání se stav utkání mohl znovu změnil, ale střídající Milan Duda míč poslal na brankáře, který míč vyrazil na autové vhazování. Utkání tedy skončilo vítězstvím našeho mužstva 3:1.

Areál FK Darkovičky, 29. 3. 2015 | 15:00

rozhodčí: Ladislav Bytrus, Zdeněk Višňovský, Tomáš Migota

Sestava FK: Pavel Varga - Lukáš Lindovský, Radim Chvěja, Peter Drozd, Ondřej Diviš - Petr Turanský, Petr Buchvaldek (88' Patrik Adamčik), Daniel Strachota, Tomáš Kabisch (38' Tomáš Ondič) - Adam Felgenträger (84' Michal Ondič), Karel Lomozník (71' Milan Duda)

Náhradníci: Patrik Adamčik, Tomáš Hradilík, Tomáš Ondič, Michal Ondič, Milan Duda, Pavel Kudla

Sestava Mokré Lazce: Damír Šehovič - Zdeněk Říman (56' Adam Novák), Dušan Půda, Libor Villaschek, Jan Hajdu (64' Michal Bober), Jan Garba, Markus Steven Wicki, Jan Šindelář, Reginald Apomakoh Frimpong, Jan Galvas, Jan Žurek

Náhradníci: Michal Bober, Adam Novák

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 1543x