Obsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ

4. kolo - Moravskoslezská I.A třída sk. A 2014/2015

A tým přijel z Morkých Lazců bez bodů.

Naše A mužstvo zavítalo na hřiště Mokrých Lazců. Utkání bylo už od prvních chvil velmi vyrovnané a šance se vyskytovaly na obou stranách. Zlom ovšem nastal v osmadvacáté minutě, kdy se soupeř nepozorovaně dostal ke střele, kterou proměnil. Podruhé jsme inkasovali o minutu později. Skóre 2:0 v jedné třetině zápasu nám ovšem dávalo naději, že to můžeme ještě otočit. Před odchodem do kabin přišlo snížení průběžného stavu, když se po ose Adamčík - Felgenträger - Lomozník, poslední jmenovaný prosadil. Hned ze startu druhé půle přišla rána v podobě další inkasované branky, kterou vstřelili domácí. Po zbytek zápasu naši hráči dostávali domácí pod tlak, ale branky se už nedočkali a utkání tímto skončilo 3:1 ve prospěch Mokrých Lazců.

Hřiště Mokré Lazce, 31. 8. 2014 | 10:00

rozhodčí: Stanislav Mikošek, Zbyněk Špičák, Pavel Šafařík

Sestava Mokré Lazce: Damír Šehovič - Zdeněk Říman, Dušan Půda (17' Jan Šindelář), Lukáš Kupčík (88' Pavel Ciminga), Jan Pejša (75' David Hrubý), Jan Garba, Martin Holoubek, Michal Bober, Daniel Brunclík, Jan Galvas (90' Tomáš Rádek), Jan Žurek (85' Patrik Fiala)

Náhradníci: Luděk Mrákota, Pavel Ciminga, David Hrubý, Patrik Fiala, Tomáš Rádek, Jan Šindelář, Adam Novák

Sestava FK: Jakub Kodeš - Lukáš Lindovský, Kamil Kuchař (C), Peter Drozd, Marek Bačo - Petr Turanský, Tomáš Ondič (81' Vojtěch Mikula), Daniel Strachota, Patrik Adamčik (67' Tomáš Kabisch) - Adam Felgenträger, Karel Lomozník (89' Tomáš Hradilík)

Náhradníci: Jiří Adámek, Vojtěch Mikula, Tomáš Kabisch, Tomáš Hradilík, Michal Ondič, Pavel Kudla

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 3023x