Obsah košíku | Vyprázdnit košík | Tel.: 704 713 153

tel.: 558 843 896

Vítáme Vás na našich webových stránkách DJORO.CZ

8. kolo - Moravskoslezská I.A třída sk. A 2014/2015

Áčko v Píšti prohrálo jen o branku.

A tým za sebou má další mistrovské utkání, ve kterém zavítali do nedalekého Píště, kde se utkali s domácí Slavií.
Naši hráči šli do rychlého vedení, když se z nařízené penalty trefil Petr Turanský. Vedení ovšem netrvalo dlouho. Hned o sedm minut později domácí srovnali nechytatelnou střelou. Ještě v prvním poločase měli naši hráči vést, ale rozhodčí sporně odpískal ofsajd zakončujícího Turanského. Ke konci utkání nebylo k vidění mnoho šancí. To ovšem platilo jen do šestasedmdesáté minuty, kdy domácí dokázali otočit stav utkání, který se stal i konečným. Utkání mezi domácí Slavií Píšť a našimi hráči skončilo 2:1 v prospěch domácích.

Hřiště Píšť, 28. 9. 2014 | 16:00

rozhodčí: Ladislav Byrtus, Zbyněk Špičák, Stanislav Mikošek

Sestava Píště: Jakub Gross - Jakub Rzidký, Tomáš Horsinka, Patrik Smolka, Karel Moric (70' Patrik Petr) - Patrik Moric, Pavel Gašparik, Marcel Melecký (88' David Wanderburg), Jiří Klíšť (C) - Pavel Kulig, Adam Bačo (55' Michal Růžička)

Náhradníci: Michal Růžička, Patrik Petr, David Wanderburg, Ondřej Zug, Marek Videnka

Sestava FK: Jakub Kodeš - Ondřej Diviš, Peter Drozd, Kamil Kuchař (C), Marek Bačo - Petr Turanský (85' Tomáš Kabisch), Petr Buchvaldek (67' Patrik Adamčik), Daniel Strachota, Lukáš Lindovský (74' Vojtěch Mikula) - Adam Felgenträger, Karel Lomozník (79' Filip Chvěja)

Náhradníci: Patrik Adamčik, Vojtěch Mikula, Tomáš Kabisch, Filip Chvěja, Jiří Adámek

Autor: Rostislav Ondič | Počet přečtení: 2926x